м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Блог

 • 31 августа 2021 11:39:09

Ламінована ДСП – один з найбільш популярних і поширених плитних матеріалів для меблевого виробництва та інтер'єрних оздоблювальних робіт. Плити МДФ трохи потіснили ЛДСП в даній ніші, але цей матеріал, як і раніше, залишається затребуваним за рахунок хорошого співвідношення ціни, експлуатаційних і декоративних характеристик.

  Детальніше→
 • 23 июля 2021 16:07:09

Збільшення тривалості життя людини відбулося і завдяки поліпшенню умов для сну і якості спального місця. На зміну перинам і ватним матрацам прийшли високотехнологічні вироби, що враховують всі анатомічні особливості хребта. Конструкція ліжка також стала більш ортопедичною. На зміну фанерним листам і панцирним сіткам прийшли ламелі.

  Детальніше→
 • 25 мая 2021 09:50:12

У магазині можна купити будь-які меблі, але ціна на них зазвичай досить висока, а готове ліжко не завжди вписується в інтер'єр приміщення. Щоб знизити витрати на меблі, рекомендується виготовити ліжко своїми руками, використовуючи для цього листи фанери. Креслення такої конструкції можна скласти самостійно або знайти готові в інтернеті. Процес складання ліжка з фанери не викличе великих труднощів, але при виконанні робіт потрібно чітко дотримуватися певної послідовності дій.

  Детальніше→
 • 25 мая 2021 09:45:53

У службових або житлових приміщеннях внутрішнє оздоблення майже завжди починається зі стелі. При цьому можна використовувати різні типи матеріалів, але одним з найбільш популярних варіантів є обшивка стелі панелями OSB. Вони дозволяють створити рівну поверхню без дефектів і тріщин, мають тривалий термін служби та прекрасно підходять для декоративного оздоблення.

  Детальніше→
 • 25 мая 2021 09:42:48

Місткі стелажі стали невіддільним елементом житлових і службових приміщень, дозволяючи зручно зберігати безліч різних речей на обмеженій площі. Для виготовлення таких містких конструкцій часто використовується ДСП, яке має невисоку ціну і відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Зробити гарний і міцний стелаж з ДСП зможе будь-який домашній майстер. Для цього достатньо продумати габарити виробу, підготувати необхідні матеріали та інструменти, чітко дотримуватися послідовності виконання робіт.

  Детальніше→
 • 24 марта 2021 10:31:49

Як раціонально використовувати обмежений простір для зберігання великих і дрібних побутових речей? Дану задачу можна легко вирішити за допомогою місткого стелажа з полицями. Встановити таку конструкцію можна в коморі або гаражі, а також у квартирах і приватних будинках. Виготовити стелаж легко самостійно, використовуючи стандартний набір інструментів, який є у кожного домашнього майстра. А в якості матеріалу зазвичай використовуються дерев'яні бруси та листи МДФ, які мають невисоку вартість і відрізняються привабливим зовнішнім виглядом.

  Детальніше→
 • 24 марта 2021 10:26:53

Панелі МДФ належать до категорії недорогих і привабливих матеріалів, тому знайшли широке застосування в оздоблювальних роботах всередині приміщення. При монтажі МДФ важливо враховувати характерні особливості плит, чітко дотримуватися певної послідовності дій, а також підготувати спеціальний інструмент. Як правильно обшити стіни приміщення такими панелями, щоб оздоблення довгі роки зберігало привабливий зовнішній вигляд? При виконанні монтажу слід дотримуватися деяких правил.

  Детальніше→
 • 28 января 2021 15:07:34

Деревоволокнисті плити є популярним будівельним матеріалом і часто використовуються для оздоблювальних робіт і виготовлення меблевих конструкцій. ДВП випускається у формі плит певного розміру з рівною поверхнею. Але іноді в ході виконання будівельних робіт потрібно надати матеріалу вигнуту форму. Чи можна зігнути ДВП в домашніх умовах і як правильно виконати дану процедуру, щоб лист не тріснув?

  Детальніше→
 • 28 января 2021 14:58:44

При виконанні ремонтно-оздоблювальних робіт перед кожною людиною постає необхідністю вибору певного виду матеріалу. Вельми популярними є панелі МДФ і ПВХ, що дозволяють виконати декоративну обробку стін і стелі всередині приміщення. Обидва матеріали мають схожий зовнішній вигляд і кріпляться на поверхні однаковим способом. Але МДФ і ПВХ відрізняються один від одного специфічними характеристиками та сферою використання. Щоб зробити правильний вибір, необхідно знати про основні особливості та фізичні властивості кожного виду панелей, а також враховувати, для яких саме цілей буде використовуватися матеріал.

  Детальніше→
 • 20 января 2021 16:32:31

При виконанні будівельно-ремонтних робіт часто використовуються деревоволокнисті плити — ДВП. Вони мають багато переваг і можуть служити для оформлення чорнової підлоги або виконувати роль самостійного настилу. Монтаж плит на підлогу з дерев'яних дощок відрізняється деякими особливостями та виконується з використанням спеціальних інструментів. Процес укладання ділиться на кілька етапів, які містять підготовку матеріалу та основи.

  Детальніше→
 • 20 января 2021 16:16:15

Деревостружкові плити та МДФ стали популярним матеріалом для виробництва бюджетних меблів. При правильному догляді вироби з цих матеріалів можуть служити протягом багатьох років, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд. Підбір засобів для очищення ДСП і МДФ від забруднень здійснюється в залежності від типу декоративного покриття листа. А дотримання нескладних правил експлуатації таких меблів дозволить продовжити загальний термін їх служби.

  Детальніше→
 • 11 декабря 2020 10:33:06

Термін ОСБ позначає плиту з орієнтованої стружки. Даний матеріал був створений на території США, а абревіатура ОСБ походить від англійського найменування Oriented Strand Board (OSB). Лист виготовляється з плоскої деревної тріски, яка укладається із заданою орієнтацією, тому плита називається орієнтовано-стружковою. Матеріал містить кілька шарів, а стружка укладається в шарах взаємоперпендикулярно, що дозволяє отримати міцну плиту з відмінними експлуатаційними характеристиками.

  Детальніше→
 • 11 декабря 2020 10:28:50

Листи ДВП і ДСП знайшли широке застосування у меблевому виробництві та будівництві. Обидва види плит виробляються з відходів деревообробки, але відрізняються технологією виготовлення і характеристиками. Обираючи плитний матеріал для певної мети, необхідно знати основні відмінності між ДСП і ДВП. А експлуатаційні характеристики кожного виду матеріалу обумовлені специфікою його виготовлення.

  Детальніше→
 • 11 декабря 2020 10:23:26

Деревоволокниста плита (ДВП) належить до порівняно нових матеріалів, виробляється з екологічно чистої сировини та має високий попит у сфері будівництва та меблевої промисловості. Лист ДВП виготовляється за особливою технологією. Існує кілька різновидів даного матеріалу. Кожен вид має свої технічні характеристики та може відрізнятися від інших різновидів зовнішнім виглядом.

  Детальніше→
 • 11 декабря 2020 10:15:43

Деревоволокнисті плити з підвищеною щільністю позначаються маркуванням ХДФ. Дана назва походить від англійського найменування HDF (High Density Fiberboard) і перекладається як деревоволокниста плита високої щільності. Панель ХДФ дуже міцна і виготовляється з абсолютно натуральної сировини.

  Детальніше→
 • 23 июня 2020 17:11:00

Технічні характеристики фанери роблять її популярним конструкційним матеріалом для будівництва і меблевого виробництва. А можливості застосування ламінованої фанери розширюються за рахунок підвищеної стійкості до зовнішніх впливів і естетичної привабливості.

  Детальніше→
 • 23 июня 2020 17:04:14

Деревоволокнисті плити - один з найпоширеніших листових матеріалів на основі продуктів переробки деревини. З деревного волокна з єднальними виготовляють листи і плити різної товщини і щільності, гнучкі і жорсткі, необлагороженние і з декоративним покриттям. За рахунок такого розмаїття технічних і декоративних характеристик ДВП може використовуватися в якості будівельного, оздоблювального, ізоляційного матеріалу.

  Детальніше→
 • 04 мая 2020 12:30:16

Фанера відноситься до універсальних матеріалів, тому часто використовується в будівельних роботах. З листів можна створити екологічне і красиве підлогове покриття. Щоб фанерна підлога була міцною і якісною, потрібно правильно вибрати матеріал, а також знати особливості його укладання на різні види поверхонь.

  Детальніше→
 • 28 апреля 2020 20:41:58

ДСП - один з найбільш затребуваних матеріалів в будівельній галузі та меблевому виробництві. Деревно-стружкові плити універсальні, високо надійні і довговічні, тому попит на них постійно зростає. Масове виробництво ДСП допомогло скоротити безповоротні втрати при деревообробці до 60%, а промисловість і побутові споживачі отримали технологічний, якісний і недорогий матеріал.

  Детальніше→
 • 28 апреля 2020 20:36:29

Шафи-купе - покоління сучасних, зручних і практичних шаф. Завдяки відсутності орних дверей вони не вимагають багато простору, прекрасно вписуються у вузькі проходи, ніші, коридори, і замінюють собою архаїчні комори і антресолі. Не обов'язково замовляти його на стороні - з сучасними матеріалами і фурнітурою зробити шафа своїми руками можна і вдома.

  Детальніше→
 • На странице:
  Показано 1 по 20 з 32 (Всього сторінок 2)