м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Електро інструменти

Електроінструменти – це загальна назва ручних механізованих інструментів, оснащених електродвигуном. Вони застосовуються для обробки різних матеріалів, проведення низки будівельних і ремонтних робіт, не обійтися без них в меблевому виробництві. Будівельний гіпермаркет Арткон пропонує багатий вибір електроінструменту для різних потреб.

Класифікація та специфіка використання електроінструментів

Електроінструменти класифікуються за різними критеріями. Так, за джерелом живлення виділяють акумуляторні пристрої та такі, що працюють від мережі. Деякі електроінструменти призначені виключно для тримання в руках, інші при досить компактних розмірах можуть закріплюватися на верстаку та замінювати верстатне обладнання.

Залежно від сфери застосування, класу небезпеки, ступеня захисту, навантаженості, можливості експлуатації в важких умовах і ряду інших характеристик електроінструменти поділяють на 4 класи:

 • Industrial, тобто промисловий, розрахований на тривалу безперервну роботу в м'яких умовах. Зазвичай це вузькоспеціалізовані інструменти, які призначені для виконання однієї, максимум двох операцій;
 • Heavy duty, тобто сильно навантажений. Вищий клас професійного вузькоспеціалізованого інструменту, який відрізняється від промислового можливістю експлуатації в умовах високої запиленості, вологості, підвищеним запасом міцності;
 • Professional – професійний електроінструмент, який за навантаженістю (тривалістю безперервної роботи) поступається промисловому. За ступенем захищеності він наближений до Heavy duty, відрізняється високим ступенем безпеки й ергономічністю. Інструменти цього класу дозволяють виконувати широке коло операцій і уніфіковані, тобто сумісні з витратними матеріалами сторонніх виробників;
 • Hobby – побутовий електроінструмент, значно доступніший за ціною, малопотужний, з обмеженою навантаженістю, схильністю до перегріву. Застосовується для короткострокових, разових робіт.

Найбільш обширна класифікація за призначенням. Виділяють універсальний інструмент, здатний виконувати набір операцій, і спеціалізований:

 • для висвердлювання отворів і нарізанння різьби (дрилі, перфоратори, шуруповерти);
 • для вирівнювання, затирання, шліфування (рубанки, штроборізи, шліфмашини)
 • для оформлення торців і крайок, розкрою, фрезерування (електричні пили, лобзики, різаки, фрезери);
 • допоміжні, до цієї категорії відноситься нагрівальний інструмент (фени, паяльники), будівельні пилососи та інші досить важливі пристрої.

Також розрізняють ріжучі, шліфувальні інструменти для обробки дерева, металу, каменю.

Асортимент електроінструментів інтернет-магазину ARTKONE

Інтернет-магазин ARTKONE пропонує широкий асортимент професійного та побутового електроінструменту для виконання різних операцій в ході будівництва, ремонтних та оздоблювальних робіт, виготовлення та складання меблів, інших виробів:

 • акумуляторні шуруповерти, ударні дрилі, що працюють від мережі, перфоратори;
 • дискові пили, в тому числі торцювальні, електролобзики для роботи по дереву, алюмінію, сталі;
 • фрезери, вертикальні та з можливістю регульованого нахилу бази;
 • шліфувальні машини, кутові та стрічкові, вібраційні й ексцентрикові (орбітальні);
 • допоміжні інструменти – електроточила, будівельні фени (термоповітрядувки).

Поряд з електроінструментами в магазині можна купити зварювальне обладнання – інвертори KAISER, тримачі електродів, затискачі маси.

Ціни на електроінструменти

Ціна електроінструментів залежить від їх класу, бренду, призначення та функціональних можливостей.

Категорія електроінструменту Ціна, грн.
Акумуляторні шуруповерти, дрелі договірна
Перфоратори договірна
Будівельні фени від 2020
Точильні верстати договірна
Дрилі ударні від 1997
Фрезери від 3264
Циркулярні пили договірна
Шліфувальні машини від 1565
Електролобзики договірна

Переваги покупки електроінструментів в ARTKONE

ARTKONE пропонує електроінструменти популярних в Україні брендів. Makita – професійні інструменти японського виробництва, якість яких перевірена часом. Metabo – німецький електроінструмент для професіоналів, надійний, рекомендований для експлуатації в складних умовах. FORTE – молода торгова марка з Китаю, вже встигла добре зарекомендувати себе на ринку побутового електроінструменту. Користувачів приваблює поєднання високого для цього класу якості з доступною ціною.

ARTKONE це:

 • широкий асортимент;
 • професійна допомога в підборі електроінструменту;
 • ціни без переплат і гнучка система знижок;
 • зручність вибору товарів на сайті та здійснення покупок онлайн;
 • можливість готівкового та безготівкового розрахунку;
 • співпраця з провідними українськими перевізниками, можливість оперативної доставки в Київ та інші міста.

Якщо вам потрібні якісні електроінструменти, звертайтеся в Арткон.