Все для

меблевого виробництва

і будівництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1

Лаки для дерева

Лаки для дерева - спеціальна речовина, що використовується для захисту дерев'яних виробів. Створює на зовнішньому шарі тверду плівку прозорого кольору і надає деревині естетичного зовнішнього вигляду. Застосовується для нанесення фінішного шару при покритті дерева.

Застосування

Лаки для дерева мають широку сферу застосування. Їх можна використовувати для обробки:

Традиційно вони діляться на 2 підвиди: для внутрішніх і зовнішніх робіт. Лак для дерева для зовнішніх робіт коштує дорожче, зате забезпечує захист від негативного впливу навколишнього середовища.Різновиди лаків для дерева

Залежно від складу лаки для дерева бувають декількох видів.

Відзначимо найбільш популярні:


  1. Водний. Головний його плюс - майже повна відсутність запаху. Адже виготовляється він на водній основі. Завдяки цьому такий лак підходить для використання в закритих кімнатах, де працюють люди. Також до переваг відноситься швидке розведення водою. Недоліків всього два: недовговічне покриття і повільне висихання (приблизно 24 години).

  2. Поліуретановий. Широке застосування отримав в меблевій промисловості. Має прийнятну ціну. Висихає досить швидко. До недоліків відноситься токсичність.

  3. Акриловий. Використовується для обробки виробів ручної роботи. Має хорошу міцність, стійкий до впливу світла. До недоліків відноситься повільне висихання і висока ціна. З цієї причини він використовується переважно для дорогих меблевих гарнітурів.

  4. Поліефірний. Розпорошується пістолетом. Через цю особливість не отримав широкого розповсюдження. Створює покриття великої товщини. До мінусів відноситься висока токсичність.

  5. Шелак. Виготовляється з натуральних смол, які збираються з дерев. Має хороший блиск. Але стійкість до зношування у нього низька.

  6. Нітролак. Набув поширення при масовому виготовленні виробів. Швидко висихає. Основні недоліки: має низьку стійкість до зношування, вигорає при довгому впливі світла, швидко відшаровується.


Також лаки відрізняються за ступенем блиску. За даним критерієм вони бувають матові, напівматові, глянцеві і напівглянцеві.

Ціни на лаки для дерева

Вартість залежить від виду, фасування, виробника і багатьох інших критеріїв. Середньостатистичні ціни наведені в наступній таблиці:

Вид Ціна
Для меблів200-600 грн.
Для вікон і дверей 500-600 грн.
Паркетний 300-700 грн.
Яхтний 150-550 грн.

Така велика різниця пояснюється тим, що лак для внутрішніх робіт по дереву коштує дешевше. Іноді в кілька разів. Втім, лак для дерева для зовнішніх робіт теж може мати різну вартість в залежності від виробника.

Купити лак для дерева у Львові

У нашому інтернет-магазині ви можете купити лак для дерева в рамках наявного бюджету. В каталозі зібрана різна продукція, що відрізняється за типом, фасуванням та іншим параметрам. Тому вивчайте асортимент і вибирайте відповідний варіант.

Якщо виникнуть будь-які питання - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Це безкоштовно, і ні до чого не зобов'язує.