Все для

меблевого виробництва

і будівництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1

Лаки для паркету

Лак для паркету - спеціальна речовина, що використовується для обробки підлоги. Використовується в якості фінішного покриття. Захищає паркет і спрощує догляд за ним.

Застосування лака для паркету

Лак для паркету використовується для захисту даного підлогового покриття. Адже цей матеріал є натуральним, а тому чутливий до фізичного і механічного впливу.

Лак для паркету виконує безліч завдань:


Різновиди лака для паркету

Перш ніж купити лак для паркету, треба визначитися, який вам потрібен.

Адже в залежності від властивостей він буває кількох видів:


  1. Ґрунтувальний. Використовується для вирівнювання покриття (перед нанесенням фінішного шару). Захищає від негативного впливу навколишнього середовища, вологи, випадково пролитої води. Сохне від 15 хвилин до 3 годин.

  2. Поліуретановий. Вважається досить міцним. Ним обробляють підлогове покриття в кафе, ресторанах та інших громадських місцях. Частково запобігає появі подряпин від каблуків. Є еластичним, захищає від попадання води всередину, швидко висихає. До мінусів відноситься неприємний запах.

  3. Алкідний. Містить в складі смолу, яка підкреслює красу паркету. Стійкий до температурних перепадів, впливу вологи і УФ-променів. Покривати його ґрунтовкою не потрібно. До мінусів відноситься відсутність захисту від механічного впливу і певні вимоги до нанесення складу (треба дотримуватися температурного режиму).

  4. Кислотний. Теж є міцним. Забезпечує хороше зчеплення з будь-якою породою деревини, зберігає щільність при температурних перепадах і зміні рівня вологи. Але містить в складі формальдегідні смоли, які є небезпечними для здоров'я. Тому при роботі з ним треба використовувати індивідуальні засоби захисту.

  5. Водний. Вважається найбезпечнішим. Коштує недорого, що робить його доступним кожному бажаючому. Не має запаху і відрізняється стійкістю до займання. До мінусів відноситься відсутність захисту до механічного впливу і необхідність використання валика для роботи (інші інструменти не підходять).
Ціни на лак для паркету

Вартість залежить від виду, фасування, виробника та інших критеріїв. Середньостатистичні ціни наведені в таблиці:

Вид Ціна
Акриловий200-500 грн./шт.
Алкідний 60-300 грн./шт.
Поліуретоновий 150-400 грн./шт.

Купити лак для паркету у Львові

Купити лак для паркету від провідних брендів ви можете в нашому інтернет-магазині. В каталозі пропонується різноманітний асортимент продукції, що відрізняється за типом, обсягом, ціною, тому вибрати буде з чого.

Поставити будь-яке питання можна нашому менеджеру по телефону. Він пояснить будь-які нюанси, а при необхідності допоможе з вибором відповідного лаку для паркету.