Все для

меблевого виробництва

і будівництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1

Шпаклівка для деревини

Шпаклівка для дерева - спеціальний матеріал, який використовується для вирівнювання дерев'яних поверхонь. Маскує будь-які дефекти, повертаючи матеріалу первинний зовнішній вигляд. Також запобігає вбиранню вологи, продовжуючи термін служби дерев'яних виробів.

Застосування шпаклівки для дерева

Шпаклівка по дереву може використовуватися для обробки дерев'яних:


Причому вона ділиться на 2 підвиди - для внутрішніх і зовнішніх робіт. Останні також використовуються для вікон і дверей, але вони стійкі до впливу навколишнього середовища (захищають від спеки та холоду, дощу і снігу).

Різновиди шпаклівки для дерева

Шпаклівка по дереву випускається в широкому асортименті і має безліч різновидів. Головною відмінністю є матеріал, на основі якого вони створені.

За цим критерієм шпаклівка для дерева буває:


  1. Гіпсова. Є найбільш поширеною серед споживачів. Має хорошу еластичність, паропроникність і адгезію. Але не підходить для обробки фасадних частин будинку, а також для кімнат з високим рівнем вологи.

  2. Акрилова. Має вищу ціну, ніж гіпсова, зате має цілий ряд переваг: чудово затирає щілини між паркетом, не горить, стійка до зносу, швидко висихає (за 3-6 годин). Є універсальною: нею можна обробляти паркет, ламінат, фанеру, ДСП. Має широке розмаїття за кольоровою гамою.

  3. Латексна. Стійка до агресивних хімічних середовищ. Легко шліфується, тримає форму. Також не має характерного запаху, не дивлячись на те, що містить в складі нафтові смоли.

  4. Масляна. Виготовляється з оліфи, крейди, лаку. За рахунок цього відрізняється хорошою стійкістю до дії вологи. Підходить для обробки фасадних частин будівлі і дерев'яних вікон. Єдиний мінус - довге  висихання шпакльованої поверхні.

  5. Клейова. Створюються на основі клею ПВА. Приготування розчину здійснюється перед обробкою поверхні.

Як бачите, кожен підвид має свої особливості, плюси і мінуси. Зрозуміло, при виборі шпаклівки по дереву це треба враховувати.Ціни на шпаклівку для дерева

Вартість шпаклівки для дерева залежить від складу, виробника, фасування та інших критеріїв. Середньостатистичні розцінки наведені в таблиці:

Вид Ціна
Для внутрішніх робіт150-300 грн.
Для зовнішніх робіт 250-350 грн.

Купити шпаклівку для дерева у Львові

У нашому інтернет-магазині ви можете купити шпаклівку для дерева від провідних брендів. В каталозі пропонується продукція, що відрізняється за типом, кольором, фасуванням, ціною. Завдяки цьому знайти відповідний варіант в рамках наявного бюджету буде нескладно.

Якщо виникнуть питання - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Він пояснить будь-які моменти, допоможе з вибором, а при необхідності оформить замовлення на обрану продукцію.