м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Ламелі для ліжка

Час, коли ліжка для сну вибирали легковажно, давно минув. Сьогодні споживачів цікавлять тільки зручні моделі з ортопедичними властивостями. І це зрозуміло, адже повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і здоров'я в цілому. А забезпечити його здатні ортопедичні ламелі для ліжка.

Властивості та основні переваги

Дерев'яні ламелі (або як їх ще називають - латофлекси) - спеціальні пластини, виконані з шпону дерева. Використовуються для «зборки» каркаса ліжка, на якому потім розміщується матрац.

Ключове їх перевага - помірна гнучкість. При цьому ламелі для ліжка досить жорсткі, завдяки чому запобігають занадто сильний прогин матраца під вашою вагою. У підсумку виходить золота середина. Під час сну на боці на м'якому ліжку ваш хребет прогинається, на жорсткій - навпаки, не може випрямитися (оскільки матрац взагалі не гнеться). А ортопедичні ламелі під матрац забезпечують правильне розташування хребта і, відповідно, комфортний сон.

Зрозуміло, вони мають цілий ряд інших переваг. Зокрема, ламелі забезпечують:

  • посилення ортопедичного ефекту матраців (це підтверджують і самі компанії-виробники);

  • вільну циркуляцію повітря (розміщуються на деякій відстані один від одного, що гарантує безперешкодне відведення вологи і надлишкового тепла під час сну);

  • збільшення терміну служби матраца (зменшують навантаження на нього).

Зрозуміло, до їх вибору необхідно підходити відповідально, тим більше що вони випускаються в широкому асортименті і сильно відрізняються один від одного.


Які ламелі для ліжка краще купити?

Перед тим як купити ламелі для ліжка, потрібно визначитися з тим, які вам потрібні. Адже вони відрізняються за багатьма параметрами, в тому числі по:

  1. Типу основі. Бувають дерев'яними і металевими. Перші потребують обережного поводження, а другі відрізняються збільшеним терміном служби.

  2. Наявності ніжок. Залежно від цього критерію ламелі або тримаються на ніжках, або кладуться на основу ліжка.

  3. Ступеня жорсткості. Бувають прямими і пружинними. Останні є дуже м'якими, тому спати на них комфортніше. Хоча все індивідуально - наприклад, дітям краще вибирати прямі ламелі, оскільки пружинні їм не підходять.

Також ламелі відрізняються за матеріалом виготовлення. Якщо дозволяє бюджет, вибирайте букові. Зрозуміло, що ціна на ламелі для ліжка з бука висока, але вони того варте. Це найкращий варіант - міцний, гнучкий, легко відновлює свою початкову форму.

В якості альтернативного варіанту можна вибрати моделі з сосни або берези. Ціна на латофлекс з цих матеріалів нижче, але він підходить лише для дітей і людей з невеликою вагою.

Вибирайте ортопедичні ламелі для ліжка в Artkone!

Якщо вирішите купити ламелі для ліжка у Львові - можете замовити їх в нашому інтернет-магазині. У нас зібрані різні варіанти, що відрізняються за різними параметрами, тому вибрати буде з чого. Ціна на ламелі для ліжка і основні характеристики вказані в описі до кожної товарної позиції. Це допоможе швидше зорієнтуватися і придбати відповідний варіант.

Продаж ламелей здійснюється по всій Україні, тому можете оформляти покупку з будь-якого міста. І в будь-якій кількості, адже у нас можна купити ламелі поштучно. Також у нас великий вибір меблевих механізмів.

Розмір Ціна
1190Х68Х12ММНа замовлення
700Х53Х8ММ від 14 грн шт.
800Х53Х8ММ від 16 грн шт.
900Х53Х8ММ від 20 грн шт.
1190Х68Х8ММ від 30 грн шт.
1500Х68Х8ММ від 40 грн шт.