Все для
меблевого виробництва
і будівництва
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1

Ламелі

 Ламель (Букова) 1190х68х12мм
На замовлення/штуку
Опора ламелі врізна 8х38 чорна
На замовлення/штуку
Опора ламелі врізна 8х53 чорна
На замовлення/штуку
Опора ламелі врізна 8х68 чорна
2,38 грн/штуку
Опора ламелі накладна 8х38 бежева
На замовлення/штуку
Опора ламелі накладна 8х38 чорна
На замовлення/штуку
Кріплення для ламелі 53х8
На замовлення/штуку
Кріплення для ламелі 68х8
2,25 грн/штуку
Ламель (Букова) 700х53х8мм
14,00 грн/штуку
Ламель (Букова) 800х53х8мм
16,00 грн/штуку
Ламель (Букова) 900х53х8мм
20,00 грн/штуку
Ламель (Букова) 1190х68х8мм
30,00 грн/штуку
Ламель (Букова) 1500х68х8мм
40,00 грн/штуку

Час, коли ліжка для сну вибирали легковажно, давно минув. Сьогодні споживачів цікавлять тільки зручні моделі з ортопедичними властивостями. І це зрозуміло, адже повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і здоров'я в цілому. А забезпечити його здатні ортопедичні ламелі для ліжка.

Властивості та основні переваги

Дерев'яні ламелі (або як їх ще називають - латофлекси) - спеціальні пластини, виконані з шпону дерева. Використовуються для «зборки» каркаса ліжка, на якому потім розміщується матрац.

Ключове їх перевага - помірна гнучкість. При цьому ламелі для ліжка досить жорсткі, завдяки чому запобігають занадто сильний прогин матраца під вашою вагою. У підсумку виходить золота середина. Під час сну на боці на м'якому ліжку ваш хребет прогинається, на жорсткій - навпаки, не може випрямитися (оскільки матрац взагалі не гнеться). А ортопедичні ламелі під матрац забезпечують правильне розташування хребта і, відповідно, комфортний сон.

Зрозуміло, вони мають цілий ряд інших переваг. Зокрема, ламелі забезпечують:

Зрозуміло, до їх вибору необхідно підходити відповідально, тим більше що вони випускаються в широкому асортименті і сильно відрізняються один від одного.

Які ламелі для ліжка краще купити?

Перед тим як купити ламелі для ліжка, потрібно визначитися з тим, які вам потрібні. Адже вони відрізняються за багатьма параметрами, в тому числі по:

  1. Типу основі. Бувають дерев'яними і металевими. Перші потребують обережного поводження, а другі відрізняються збільшеним терміном служби.

  2. Наявності ніжок. Залежно від цього критерію ламелі або тримаються на ніжках, або кладуться на основу ліжка.

  3. Ступеня жорсткості. Бувають прямими і пружинними. Останні є дуже м'якими, тому спати на них комфортніше. Хоча все індивідуально - наприклад, дітям краще вибирати прямі ламелі, оскільки пружинні їм не підходять.

Також ламелі відрізняються за матеріалом виготовлення. Якщо дозволяє бюджет, вибирайте букові. Зрозуміло, що ціна на ламелі для ліжка з бука висока, але вони того варте. Це найкращий варіант - міцний, гнучкий, легко відновлює свою початкову форму.

В якості альтернативного варіанту можна вибрати моделі з сосни або берези. Ціна на латофлекс з цих матеріалів нижче, але він підходить лише для дітей і людей з невеликою вагою.

Вибирайте ортопедичні ламелі для ліжка в Artkone!

Якщо вирішите купити ламелі для ліжка у Львові - можете замовити їх в нашому інтернет-магазині. У нас зібрані різні варіанти, що відрізняються за різними параметрами, тому вибрати буде з чого. Ціна на ламелі для ліжка і основні характеристики вказані в описі до кожної товарної позиції. Це допоможе швидше зорієнтуватися і придбати відповідний варіант.

Продаж ламелей здійснюється по всій Україні, тому можете оформляти покупку з будь-якого міста. І в будь-якій кількості, адже у нас можна купити ламелі поштучно.