м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Ніжки для меблів

Плануєте купити опори для меблів? В такому випадку вивчайте наш каталог і вибирайте відповідний варіант. У каталозі зібрані різні меблеві опори, що відрізняються за кольором, властивостями, вартості, завдяки чому ви легко знайдете те, що потрібно.

Які купити опори для меблів: основні види

Перед покупкою необхідно заздалегідь визначитися з тим, які збираєтеся купувати ніжки, оскільки вони випускаються в широкому асортименті. Найбільшого поширення набули наступні 6 видів комплектуючих:

  1. Опори для столів. Найчастіше поставляються разом з допоміжними конструкціями і ніжками. За формою бувають прямими і гнутими. Крім стандартних механізмів існують також вироби для моделей, виготовлених зі скла або столів відкидного типу.

  2. Нерегульовані опори. Мають невелику висоту, різноманітну форму і спеціальне покриття. Зазвичай використовуються для м'яких диванів і інших меблів. Також застосовуються при виготовленні шаф (але за умови, що вони будуть стояти на рівній поверхні).

  3. Регульовані меблеві ніжки. Є найбільш поширеними. Сюди входять як стильні декоративні комплектуючі, так і опори, використовувані разом з цокольним елементами. Мають висоту до 15 см і можуть регулюватися під конкретний вид меблів - шафи-купе, кухонні гарнітури, стелажі та ін.

  4. Колісні опори. Ідеально підходять для офісних і домашніх меблів. Сильно відрізняються по функціональності - і це треба пам'ятати при їх виборі. Зокрема, бувають колісні опори зі штифтом і гальмівною системою. Крім того, вони відрізняються по діаметру і міцності матеріалу.

  5. Підп'ятники. До даної категорії відносяться м'які самоклейки і ніжки з пластика. Перші призначені для меблів, встановлених на поверхні з делікатних матеріалів, а другі - для виробництва недорогих гарнітурів або ремонту шаф і тумбочок.

Зрозуміло, при виборі в першу чергу слід враховувати призначення конкретних меблів. А в подальшому покладайтеся на власний смак і вибирайте ті ніжки для меблів, які вам подобаються.

Продаж ніжок для меблів в Artkone

Інтернет-магазин Artkone пропонує можливість купити меблеві ніжки в Львові, Харкові чи будь-якому іншому місті України. Причому відносно недорого. Ціна на ніжки для меблів вказана в каталозі - можете порівняти наші розцінки з пропозиціями інших магазинів і переконатися в цьому особисто.

У каталозі зібрані різні види даних комплектуючих, тому ви легко знайдете відповідну для себе продукцію. У тому числі опори для м'яких, корпусних, дерев'яних і скляних меблів.

Продаж ніжок для м'яких меблів здійснюється в режимі онлайн, тому для оформлення покупки досить додати товар в корзину та заповнити стандартну заявку. А якщо з цим виникнуть будь-які питання - зверніться за допомогою до менеджера. Він пояснить будь-які моменти, що стосуються даних комплектуючих, відповість, чи є в продажу потрібні моделі, а при необхідності оформить замовлення з доставкою в будь-який регіон України. Також в нашому магазині великий вибір направляючих.