м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Петлі дверні

Плануєте купити дверні петлі? Можете замовити їх в інтернет-магазині Artkone. У нас здійснюється продаж різних комплектуючих для виготовлення та ремонту меблів, завдяки чому ви легко знайдете те, що потрібно. Замовляти продукцію можна в будь-якій кількості, адже ціна на петлі для дверей вказана за одиницю товару.

Які купити дверні петлі: основні види

При виготовленні сучасних меблів використовують переважно 4-шарнірні дверні петлі. Адже на відміну від інших варіантів у них закладені:

Так як для кожного випадку потрібні певні комплектуючі, то випускаються петлі дверні в широкому асортименті. Серед основних видів можна виділити наступні 6:

  1. Накладні. Призначені для повного закривання бічних панелей меблів.

  2. Напівнакладні. Призначені для часткового закривання бічних панелей. Застосовуються для монтажу 2 дверцят з обох сторін фасадної панелі.

  3. Вкладні. При установці таких комплектуючих видно торці фасадних панелей, що псує естетичний вигляд меблів.

  4. Інверсивні. Найбільшого поширення набули в тумбах і шафах вбудованого типу. Підходять в тих випадках, коли немає можливості рівно встановити фасад через кривизну стін.

  5. Кутові. Встановлюються під кутом від 90 градусів. Використовуються при виробництві кутових шаф. Найбільшим попитом користуються петлі для дверей під кутом 135 градусів до бічних панелей.

  6. Карткові. Використовуються при виробництві дерев'яних меблів в стилі ретро, ​​а також домашніми майстрами, які самі виготовляють меблеві гарнітури. У фабричних моделях не використовуються, оскільки 4-шарнірні петлі виграють у карткових за всіма параметрами.

Як бачите, стандартні дверні петлі мають досить широку класифікацію. Але при виборі ніяких складнощів бути не повинно, адже в даному випадку потрібно враховувати тільки одне - призначення. Якщо у вас звичайна шафа - вибирайте комплектуючі накладного типу. А якщо кутова - тоді замовляйте кутові петлі для дверей. Що стосується вартості, то тут вже вибирайте на ваш розсуд.

Якісні петлі для дверей в Artkone

Загалом, якщо вирішите придбати петлі для дверей у Львові - вивчайте каталог і вибирайте відповідні комплектуючі. У нас знайдеться все: петлі для кухонних меблів, шаф, тумбочок. Для кожної товарної позиції вказана вся необхідна інформація (характеристики, ціна), що допоможе вам швидко зорієнтуватися і прийняти остаточне рішення.

Якщо в процесі вивчення каталогу виникнуть питання - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Це безкоштовно, і ні до чого вас не зобов'язує. Зате менеджер відповість на будь-які питання, а при необхідності допоможе вибрати відповідні петлі для виготовлення та ремонту меблів, а також оформить покупку з доставкою в будь-яке місто України. Також в нашому магазині великий вибір кухонної фурнітури.

Ціни на дверні петлі

Назва Ціна
Петля накладна GTV-ZP від 7.20 грн/шт
Петля накладна 165* GTV-ZP від 43.50 грн/шт
Петля накладна 180* GTV-ZP від 16.20 грн/шт
Петля полунакладна GTV-ZP від 8.50 грн/шт
Петля накладна з доводчиком GTV-ZP від 42.70 грн/шт
Петля накладна 45* GTV-ZP від 16. грн/шт

* Актуальну ціну на поточний день уточнюйте у менеджера.