Все для
меблевого виробництва
і будівництва
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1

Петлі мебельні

Петля накладна GTV-ZP
7,56 грн/штуку
Петля накладна 165* GTV-ZP
51,98 грн/штуку
Петля накладна 180* GTV-ZP
18,42 грн/штуку
Петля накладна 25-90* GTV-ZP
32,89 грн/штуку
Петля накладна 45* GTV-ZP
18,42 грн/штуку
Петля накладна з доводчиком GTV-ZP
48,20 грн/штуку
Петля полунакладна GTV-ZP
9,73 грн/штуку

Плануєте купити меблеві петлі? Можете замовити їх в інтернет-магазині Artkone. У нас здійснюється продаж різних комплектуючих, завдяки чому ви легко знайдете те, що потрібно. Замовляти продукцію можна в будь-якій кількості, адже ціна на меблеві петлі вказана за одиницю товару.

Які купити меблеві петлі: основні види

При виготовленні сучасних меблів використовують переважно 4-шарнірні меблеві петлі. Адже на відміну від інших варіантів у них закладені:

Так як для кожного випадку потрібно певні комплектуючі, то випускаються меблеві петлі в широкому асортименті. Серед основних видів можна виділити наступні 6:

  1. Накладні. Призначені для повного закривання бічних панелей меблів.

  2. Напівнакладні. Призначені для часткового закривання бічних панелей. Застосовуються для монтажу 2 дверцят з обох сторін фасадної панелі.

  3. Вкладні. При установці таких комплектуючих видно торці фасадних панелей, що псує естетичний вигляд меблів.

  4. Інверсивні. Найбільшого поширення набули в тумбах і шафах вбудованого типу. Підходять в тих випадках, коли немає можливості рівно встановити фасад через кривизну стін.

  5. Кутові. Встановлюються під кутом від 90 градусів. Використовуються при виробництві кутових шаф. Найбільшого поширення набули петлі під кутом 135 градусів до бічних панелей.

  6. Карткові. Використовуються при виробництві дерев'яних меблів в стилі ретро, ​​а також домашніми майстрами, які самі виготовляють меблеві гарнітури. У фабричних моделях не використовуються, оскільки 4-шарнірні петлі виграють у карткових за всіма параметрами.

Як бачите, стандартні петлі мають досить широку класифікацію. Але при виборі ніяких складнощів бути не повинно, адже в даному випадку потрібно враховувати тільки одне - призначення. Якщо у вас звичайний шафа - вибирайте комплектуючі накладного типу. А якщо кутовий - тоді замовляйте кутові петлі для меблів. Що стосується вартості, то тут вже вибирайте на ваш розсуд.

Якісні меблеві петлі в Artkone

Загалом, якщо вирішите придбати петлі для меблів у Львові - вивчайте каталог і вибирайте відповідні комплектуючі. У нас знайдеться все: петлі для кухонних меблів, шаф, тумбочок. Для кожної товарної позиції вказана вся необхідна інформація (характеристики, ціна), що допоможе вам швидко зорієнтуватися і прийняти остаточне рішення.

Якщо в процесі вивчення каталогу виникнуть питання - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Це безкоштовно, і ні до чого вас не зобов'язує. Зате менеджер відповість на будь-які питання, а при необхідності допоможе вибрати відповідні петлі для ваших меблів і оформить покупку з доставкою в будь-яке місто України.