м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Розсувні системи для шаф купе

Розсувні системи для шаф-купе - основні елементи, які визначають їх працездатність. Саме вони допомагають економити простір, забезпечуючи повільне переміщення дверцятами в сторону, а не назовні, як зазвичай.

Комплектуючі виробляються багатьма компаніями, причому за різними технологіями. Тому, перед тим як придбати механізм для розсувних дверей шаф-купе, ви повинні заздалегідь визначитися, який саме потрібно.

Які купити розсувні системи для шаф: основні види

Розсувні системи для дверей шаф-купе відрізняються за різними критеріями. Залежно від форми двері і наявності рамки виділяють 4 основні системи:

  • безрамкові;

  • рамкові;

  • роликові;

  • для радіусних шаф-купе.

Безрамкові механізми є найдешевшими. Ролики в даному випадку прикріплюються до панелі дверей, виконаної з листів ДСП. Зрозуміло, термін служби таких систем невеличкий, оскільки деревно-стружкові плити з часом деформуються через вплив вологи, температурних перепадів і гірше відкриваються.

Рамкові системи бувають алюмінієвими і сталевими. Причому профіль з алюмінію в 2 рази дорожче, ніж зі сталі. Це пояснюється тим, що внутрішня частина сталевих дверей є порожнистою, що призводить до їх швидкої деформації. Профіль з алюмінію набагато надійніший і не стирається протягом тривалого часу.

Для шаф-купе, що мають нестандартну форму, застосовуються гнуті профілі, що мають напівкруглі вигини. Але такі комплектуючі виготовляються тільки під певні меблі з урахуванням їх габаритів та конфігурації.

Що стосується роликових систем, то вони оснащені механізмом у вигляді окремої підвіски, що кріпиться і до дверей, і до ролика. Сам ролик розміщується всередині направляючої, що гарантує повільне і безшумне відкривання дверей.

При цьому за способом фіксації ролика дані системи діляться ще на 2 підвиди:

  • підвісні (двері підвішені на верхній направляючій);

  • опорні (в якості опори для дверей використовуються нижні ролики).

Найбільшого поширення набули останні. Причому існує 2 види опорних систем. Перші використовуються для фасадів, які збираються з алюмінієвого або сталевого профілю. А другі - для фасадів з дерева, укладених в спеціальну рамку.

Опорні системи дуже надійні, хоча і мають певні мінуси. Один з них полягає в тому, що нижній профіль постійно забивається дрібним сміттям. Витягти його досить важко, тому через деякий час можуть виникнути проблеми з відкриванням дверей. Також при наявності нижнього профілю «створюється» сходинка, яка заважає вільному переміщенню по кімнаті. Особливо дітям.

Що стосується підвісних систем, то вони мають більш складну конструкцію, що, зрозуміло, позначається на їх вартості. Але у них є свої переваги.

По-перше, каретка з роликами переміщається в профілі, що має особливу форму (завдяки їй виключається ймовірність того, що рухома частина дверей може випасти).

По-друге, в даному випадку не треба використовувати направляючі для шафи-купе на підлозі. Для стійкості і плавності відкривання дверей на її нижній частині просто закріплюється ролик. Завдяки відсутності направляючих немає тієї самої «сходинки», про яку згадувалося вище, що дозволяє вільно використовувати такі шафи-купе в дитячих кімнатах.

І останній критерій, за яким відрізняється фурнітура для розсувних дверей шафи - тип декору профілю. На вибір пропонується широка кольорова палітра, а також можливість імітації різних текстур, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські рішення.

Якісні розсувні системи для шаф-купе в Artkone

Якщо вирішите купити розсувні системи для дверей шаф купе в Львові - замовте їх в нашому інтернет-магазині. Втім, продаж здійснюється по всій країні, тому оформляти покупку можна з будь-якого регіону України. За кожною товарною позицією в каталозі вказана вся необхідна інформація (в т.ч. ціна на розсувні системи для шаф), що допоможе швидко зорієнтуватися і придбати відповідний варіант. Також у нас великий вибір меблевіх гачків.

Якщо не знаєте, які купити розсувні системи для шаф - зверніться за допомогою до консультанта. Він відповість на будь-які питання, порекомендує кілька варіантів на вибір, а при необхідності оформить покупку з доставкою в будь-яке місто.