Все для

меблевого
виробництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

Ролики для меблів

Опора средняя к 3.2.1
13,26 грн
Ролик мебельний №11
9,80 грн
Ролик мебельний №10
9,80 грн
Ролик мебельний №9
6,21 грн
Ролик мебельний №6
5,18 грн
Ролик мебельний №5
5,18 грн
Ролик мебельний №7
4,90 грн
Ролик мебельний №3
4,86 грн

Колеса для меблів роблять їх мобільними і комфортними. Єдиний їхній мінус - вони часто ламаються. Втім, купити їх не проблема, оскільки ціна на колісні опори цілком доступна.

Інше питання - які саме ролики для меблів краще вибрати? Адже на сучасному ринку представлений величезний асортимент даних комплектуючих, що відрізняються по конфігурації і вартості.

Які купити ролики для меблів?

Найбільш простий за конструкцією опорою вважається класичний підп’ятник. Найчастіше - пластиковий. Він буває:

Звичайний підп’ятник широко поширений в корпусних меблях. Також він використовується при виготовленні недорогих м'яких меблів. Незважаючи на просту конфігурацію, підп'ятник виконує важливу задачу - захищає плити від впливу вологи.

Другий вид - це меблеві ролики. Застосовуються для:

Відрізняються безшумним котінням і витримують більше навантаження. Це основні переваги таких роликів.

Також існують «декоративні» опори. В даному випадку крім своєї основної функції вони виконують ще одну - прикрашають меблі. З їх допомогою можна завжди підкреслити дизайн дивана чи крісла, і навіть повністю змінити їх зовнішній вигляд (якщо вибрати оригінальні комплектуючі). Такі роликові опори відрізняються великою різноманітністю за формою, габаритами і виготовляються з різних матеріалів - металу, пластику, дерева (також існують комбіновані варіанти).

Які купити ролики для меблів? Тут все залежить від їх призначення. Для офісних і домашніх стільців зазвичай вибирають пластикові (якщо підлога вкрита ламінатом - тоді з гумовим покриттям). Для диванів підходять металеві прямохідні (оскільки вони розкладаються тільки по прямій). Загалом, враховуйте конкретний вид меблів, а в іншому відштовхуйтесь від власних уподобань.

Купуйте меблеві ролики в Artkone!

Якщо вирішите купити колісні опори для меблів в Львові - можете замовити їх в нашому інтернет-магазині. Втім, продаж комплектуючих здійснюється по всій країні, тому ми доставляємо їх в будь-який куточок України.

Оформити замовлення простіше простого: додайте товар в корзину, заповніть стандартну заявку і дочекайтеся дзвінка менеджера. Або можете самі зв'язатися з ним по телефону, заодно отримавши відповіді на будь-які питання, які виникли в процесі вивчення каталогу.