м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Система Джокер

Система Джокер - вироби з хромованих труб, з яких можна досить швидко збирати різні конструкції. Найбільшого поширення набула в торгівлі. Адже саме в магазинах і супермаркетах збирається торгове обладнання з даних виробів.

Основні особливості і переваги

Система кріплення Joker складається з хромованих труб діаметром 25 мм і спеціальних кріплень. Відрізняється малою вагою, мобільністю, практичністю і стильним зовнішнім виглядом. Але найголовніше - джокерні системи є універсальними і можуть використовуватися в торгових і виставкових залах, аптеках, секонд-хендах. Завдяки їм можна встановлювати що завгодно:

Ще один плюс полягає в тому, що меблева система Джокер не вимагає ідеально рівної поверхні. Це дозволяє будувати торгове обладнання практично в будь-яких умовах.

Серед інших її переваг можна відзначити наступне:

Також дана система прекрасно виглядає з іншими матеріалами: деревно-стружковими плитами, склом. При необхідності її легко можна доповнити різними елементами - наприклад, гачками і вішалками (якщо мова йде про примірочні кабінки в магазині одягу).

Вигідна покупка в Artkone

Вирішили купити систему Joker? Можете замовити її в інтернет-магазині Artkone. Продаж нашої продукції здійснюється по всій країні, тому ми приймаємо замовлення з будь-яких регіонів України.

Для початку вивчіть каталог системи Joker. Тут зібрані основні комплектуючі, необхідні для складання торгового обладнання. Ціна на систему Джокер, а також основні характеристики вказані в описі.

Якщо виникнуть якісь питання - зверніться за допомогою до консультанта, він відповість на будь-які з них. Також на ваше прохання менеджер може порадити відповідне за вартістю рішення і оформити покупку з доставкою будь-яке місто.