м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Болти

Болти - популярні кріпильні вироби. Забезпечують надійне з'єднання різних деталей. Випускаються в широкому асортименті, завдяки чому поширені в різних сферах.

Застосування болтів

Найбільшого поширення болти отримали в меблевій промисловості. Адже при виготовленні різних гарнітурів постійно доводиться скріплювати всілякі деталі.

Також ці кріпильні вироби використовуються:
Різновиди болтів

Оскільки найбільш поширеними є мебельні болти - зупинимося на них. Вони використовуються для збирання:

Також мебельні болти часто використовуються в побуті - для будівельно-ремонтних робіт.

Зрозуміло, ці елементи кріплення призначені для роботи з деревом. В основному - з ДВП і ДСП.

Виготовляються меблеві болти з вуглецевої сталі і додатково покриваються цинком, що забезпечує стійкість до корозії. Головний їх плюс - здатність витримувати великі навантаження, що створються на меблі під час експлуатації.

Друге їхня перевага полягає в тому, що вони не є одноразовими. При необхідності (наприклад, при переїзді) меблі легко розбираються, а потім збираються.

Залежно від призначення меблеві болти мають різне маркування різьби:

Довжина варіюється в межах від 16 до 200 мм.

Залежно від категорії такі болти бувають 4 видів:


Для складання меблів зазвичай використовується другий варіант. Вус покращує фіксацію і запобігає провертанню металовиробу.

Болт типу «гвинт-стяжка» застосовується для з'єднання ДСП, багатошарової фанери. Він має потаємну головку, під яку робиться невеликий отвір.

Для прихованих місць в меблях використовують звичайний болт без будь-яких слоїв. Але це виправдано тільки в тому випадку, якщо вона буде стояти в кімнаті з нормальним рівнем вологи. В інших випадках меблевий болт повинен мати цинкове покриття.Ціни на болти

Вартість болтів залежить від його габаритів, маркування та інших критеріїв. Середньостатистичні розцінки на ці кріпильні вироби вказані в таблиці:

Маркування Ціна за 1 кг
М6від 47-60 грн.
М8 від 45-50 грн.
М10 від 45 грн.
М12 від 40 грн.

Купити болти у Львові

Купити болти для будь-яких завдань ви можете в нашому інтернет-магазині. В каталозі пропонується широкий асортимент кріпильних виробів, тому вибрати буде з чого.

Якщо з цим виникнуть труднощі - зверніться за допомогою до консультанта. Він підкаже, які болти краще купити в вашому випадку, відповість на будь-які питання, а при необхідності допоможе оформити замовлення на обрану продукцію.