м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Шурупи

Шурупи - широко поширені елементи кріплення. Являють собою конусоподібний стрижень з різьбою. Використовуються в різних сферах, починаючи від будівництва і закінчуючи меблевою промисловістю.

Застосування шурупів

Залежно від властивостей і призначення шурупи:

  • забиваються в м'які структури дерева або дерев'яні плити;

  • закручуються в дерево, пластик та інші матеріали (без свердління);

  • закручуються в готовий отвір;

  • закручуються в стіну з бетону або цегли (в готовий отвір зі вставкою з дюбеля);

  • закручуються в металеві конструкції під час свердління.


При необхідності їх легко можна викрутити. І це є ключовою перевагою даних кріпильних елементів.

Різновид шурупів

На сучасному будівельному ринку шурупи випускаються в широкому асортименті. Вони відрізняються по конструкції, формі головки, розміру, кроку різьби. Але основним критерієм вважається матеріал, для якого підходять ці елементи кріплення. В даному випадку розрізняють шурупи для гіпсокартону, металу, дерева.

Найбільшого поширення набули останні. Причому шурупи по дереву застосовуються не тільки для виробничих потреб, а й у побуті.


Для роботи з деревиною передбачено безліч їх різновидів, але найпопулярнішими вважаються саморізи. Причому вони відрізняються за матеріалом покриття, яке буває 3 видів:

  • фосфатне;

  • білий цинк;

  • жовтий цинк.


Для деревинно-стружкових плит підходять шурупи, виготовлені із загартованої сталі. Часто під них треба просвердлювати отвір. Але якщо вони мають невеликий діаметр, їх можна вкрутити і так.

Для закручування в кромку ДСП призначені шурупи із загартованої сталі. Вони мають однозахідну різьбу та великий крок. Щоб полегшити закручування, рекомендується заздалегідь просвердлювати отвір.


Ціни на шурупи

Ціни на кріпильні елементи залежать від їх виду, габаритів, матеріалу покриття. Середньостатистичні розцінки вказані в таблиці:


Види шурупів Ціна
По деревувід 15-20 грн./шт.
По металу від 10-30 грн./шт.
Універсальні від 7-20 грн./шт.

Купити шурупи у Львові

Якщо хочете купити шурупи - можете замовити їх в нашому інтернет-магазині Artkone. У нас пропонується широкий асортимент кріпильних елементів, тому вибрати буде з чого. Ви зможете купити шурупи по дереву потрібних розмірів і за доступною ціною.

Якщо виникнуть питання - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Він пояснить будь-які нюанси, допоможе з вибором, а при необхідності - оформить замовлення на обрану продукцію.