м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Клей для паркету

Клей для паркету - клеючий склад, призначений для укладання підлогового покриття. Має відмінні характеристики, завдяки яким забезпечує надійну і довговічну експлуатацію обраного матеріалу. Випускається в широкому асортименті, що дає вам можливість вибрати підходящий варіант з урахуванням поставленого завдання.

Застосування

Залежно від компонентів, які знаходяться в складі клей використовується для різних завдань. З його допомогою можна:

 • монтувати паркетні плашки на фанеру;
 • встановлювати індустріальний паркет;
 • фіксувати паркет до стяжки;
 • укладати до фанери плашки з шириною до 12 см;
 • кріпити до стяжки планки шириною від 12 см;
 • приклеювати щитову обробку до фанери;
 • монтувати покриття для підлоги з лаковим шаром.

Як бачите, клей для паркету має широке застосування. І це робить його універсальним клеїть складом.

Види клею для паркету

Вибираючи клей для укладання паркету, заздалегідь визначитеся з тим, яке підлогове покриття будете використовувати. Адже для різних матеріалів підходить тільки певний вид клею.

Всього їх 4:

 1. Водно-дисперсійний. Виробляється на водній основі. Додатково додають полімерні смоли. Підходить для щільних сортів деревини. Є екологічним, не містить шкідливих речовин, не має запаху.
 2. Синтетичний. Має в складі каучук або синтетичні смоли. Має широку сферу застосування і підходить для укладання планок будь деревини. До плюсів відноситься хороша адгезія, швидке схоплювання (за 15 хвилин). А до мінусів - характерний запах (пропадає після полімеризації).
 3. Однокомпонентний полімерний. Виготовляється без використання води і шкідливих речовин. Відрізняється хорошою ефективністю і універсальністю - підходить для будь-яких порід деревини. Єдиний мінус - ціна.
 4. Двокомпонентний клей для паркету. Вважається найбільш міцним і надійним. Висихає дуже швидко. Підходить для будь-яких видів паркету. Але є токсичним, тому при роботі з ним треба використовувати респіратор і інші засоби захисту.

Як бачите, в залежності від складу клей для паркету підходить тільки для певних підлогових покриттів. Є універсальні аналоги, але і коштують вони дорожче.


Ціни на клей для паркету

Ціна клею для укладання паркету залежить від різновиду, виробника та інших критеріїв. Для загальної картини наведемо нижче середньостатистичний розцінки в залежності від бренду:

Виробник Ціна Вага
Recoll від 1215 грн. 10 кг
Ansercoll від 1455 грн. 23 кг

Купити клей для паркету у Львові

Купити клей для паркету ви можете в нашому інтернет-магазині Artkone. В каталозі пропонується продукція від провідних брендів, тому якість у неї на висоті.Уточнити будь-які нюанси можна у менеджера по телефону. Він відповість на питання, порадить, що краще вибрати в вашому випадку, а при необхідності допоможе з оформленням замовлення