м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

ДСП плити

ДСП (деревно-стружкові плити) - широко поширений в будівництві і меблевій промисловості листовий матеріал. Виготовляється з суміші тирси і синтетичних смол. Саме завдяки використанню таких в’язких речовин вона відрізняється хорошою міцністю і великим терміном служби.

Також ДСП плита характеризується простотою обробки і має непогані екологічні параметри. Завдяки хорошим характеристикам ДСП має широку сферу застосування: використовується для виробництва меблевих гарнітурів, оздоблення інтер'єру кімнат, зовнішніх робіт. Ще одна її перевага - вартість. Ціна за лист ДСП в Україні цілком прийнятна, завдяки чому даний пиломатеріал є доступним для широкого кола споживачів.

Основні види ДСП: що вибрати?

Перед тим як купити ДСП, ви повинні заздалегідь визначитися з тим, який матеріал будете використовувати. Адже дані листові плити мають досить широку класифікацію.

Зокрема, розрізняють 3 сорти даного будматеріалу:

  1. ДСП плити 1-го сорту характеризуються рівною, попередньо відшліфованою, поверхнею. У них взагалі немає будь-яких подряпин або інших дефектів. Краї теж рівні. Забезпечується це завдяки обробці матеріалу шліфувальною машиною. Спочатку не мають покриття, але в подальшому можуть ламінуватися спеціальною плівкою (на неї потім наносяться будь-які зображення). Зрозуміло, що ціна на ДСП даного типу вища в порівнянні зі звичайними відшліфованими листами, але вони, як правило, застосовуються лише при виготовленні меблевих гарнітурів.

  2. ДСП плити 2-го сорту - це вибракування 1-го сорту. Але вони не вважаються браком, оскільки мають на поверхні лише невеликі сколи або подряпини. Найбільшого поширення набули в будівництві (при виробництві меблів використовуються рідко). Зі зрозумілих причин вартість ДСП 2-го сорту нижча в порівнянні з листами 1-го сорту.

  3. ДСП плити 3-го сорту - низькоякісна продукція, на якій є всілякі дефекти: тріщини, подряпини, відшарування. Тому їх використовують в малопомітних місцях (наприклад, для створення перегородок).

Також важливим критерієм якості ДСП плит є клас емісії. Справа в тому, що будь-які види ДСП містять в складі синтетичні смоли в різній кількості. Сама по собі ця речовина не є небезпечною, але під час експлуатації може виділяти формальдегід. У зв'язку з цим ДСП має 2 класи емісії - Е1 і Е2.

Найбільш поширеним є перший клас - E1. В даному випадку на 100 г плити міститься до 10 мг формальдегіду. Вона вважається абсолютно безпечною для здоров'я і може використовуватися навіть для виготовлення дитячих меблів. Велика частина ДСП відповідає саме цього класу.

Відповідно до стандарту E2 передбачається, що на 100 г плити міститься до 30 г формальдегіду. Втім, листові панелі такого класу зустрічаються вкрай рідко.

Також враховуйте, що іноді клас емісії може не вказуватися. Зрозуміло, в такому випадку краще відмовитися від покупки плит, оскільки перевірити їх якість в побутових умовах ви просто не зможете. І, відповідно, переконатися в тому, що це продукція класу Е1 ніяк не вийде.


Купити панелі ДСП в Львові у Artkone

Купити ДСП у Львові ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі зібрані різні види листових панелів, тому вивчайте їх характеристики і вибирайте підходящу продукцію, також в нашому інтернет-магазині великий вибір МДФ. Продаж панелей ДСП здійснюється по всій Україні, тому оформляти покупку можна з будь-якого міста.

Щоб замовити ДСП у Львові, заповніть стандартну заявку і дочекайтеся дзвінка менеджера. Або самі зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону, і повідомте, що і в якій кількості хочете придбати.


Ціни на ДСП у Львові

Розмір Ціна Тип
2800X2070Х25ММ від 980,00 грн/лист ДСП шліфована
2800X2070Х18ММ від 448,00 грн/лист ДСП шліфована
2750X1830Х16ММ від 383,04 грн/лист ДСП шліфована
2800X2070Х28ММ від 1.270,08 грн/лист ДСП шліфована
2750X1830Х16ММ На замовлення ДСП ламінована
2750X1830Х10ММ На замовлення ДСП ламінована