м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

ДВП плити

Древесноволокнистая плита (ДВП) – строительно-ремонтный материал, изготавливаемый из древесных волокон и синтетических полимеров с добавлением специальных добавок, путём горячего прессования или сушки ковра из древесных волокон. Материалом для производства плит служат переработанное древесное волокно, при помощи дефибраторов древесная щепа, дроблёнка, костра растений. Для лучшей влагостойкости при изготовлении плит в древесную массу добавляют гидрофобизаторы: парафин, канифоль. Для повышения физико-механических свойств в композит, также вводят синтетические смолы. Плиты ДВП широко распространены в строительстве и промышленности. Также применяется для изготовления мебельных гарнитуров эконом-класса. В первую очередь, потому что стоимость листа ДВП гораздо дешевле по сравнению с натуральными материалами (древесно стружечная плита тоже стоит недорого, но она предназначена совсем для других задач).

Яку купити деревоволокнисту плиту: види і застосування

Перед тим як купити деревоволокнисту плиту, необхідно визначитися з тим, яка саме вам потрібна. Адже вона має різну товщину, щільність і, відповідно, ціну.

Зокрема, за якістю пресування листові панелі ДВП бувають наступних видів:

  1. М'які. Мають мінімальну щільність - 100-350 кг/м3 і товщину до 25 мм. У зв'язку з низькою щільністю і високою пористістю застосовуються для ізоляційних робіт. Вважаються хорошою альтернативою гіпсокартонним листам і можуть застосовуватися для облицювання і створення перекриттів. Також ними утеплюють стіни і підлоги.

  2. Напівтверді. Мають щільність 400 кг/м3. У порівнянні з м'якими листами відрізняються більш ущільненою структурою. З них виготовляють перегородки та задні панелі меблевих гарнітурів.

  3. Тверді. Мають щільність 850 кг/м3 і відрізняються низькою пористістю. Використовуються для виготовлення ящиків, задніх стінок, щитових дверей меблів.

  4. Надтверді. Мають щільність 900-1100 кг/м3. Відрізняються гладкою лицьовою стороною, яка покривається лаком або фарбою. Також додатково обробляються пектолом, який підвищує міцність на 20%. Відрізняються широкою сферою застосування: з них формують перегородки, будують тимчасові споруди. Також ними покривають підлоги і використовують для різних робіт з оздоблення інтер'єру приміщення.

  5. Ізоляційні. Мають малу щільність - 250 кг/м3. Використовуються в місцях, де механічне навантаження є мінімальним.

  6. Оздоблювальні. Їх щільність становить до 250 кг/м3. Мають обмежену сферу застосування і використовуються виключно для оздоблення інтер'єру кімнат. Одна сторона листа зазвичай ламінується.

Також, перш ніж купити плиту ДВП у Львові, слід визначитися з маркуванням. Адже тільки м'які панелі діляться на 3 підвиди - М1, М2, М3. Зрозуміло, кожен з них має різні властивості. А тверді аналоги і зовсім діляться на 6 підвидів.

Крім того, листової ДВП відрізняється по товщині і ширині. І це теж треба враховувати.


Купити якісні листові панелі ДВП за доступною ціною

Якщо вирішите купити ДВП у Львові, може замовити їх в нашому інтернет-магазині. У каталозі зібрані різні панелі, що відрізняються по щільності, товщині, ширині та іншим характеристикам. Тут же зазначена актуальна ціна на ДВП плити. Це допоможе вам швидко зорієнтуватися і придбати відповідний варіант. Також в нашому інтернет-магазині великий вибір ДСП.

До речі, вартість оргалита в нашому інтернет-магазині цілком доступна, завдяки чому покупка будматеріалів обійдеться зовсім недорого. Можете поцікавитися, яка ціна на ДВП у Львові в інших компаніях, і переконатися в цьому особисто.

Продаж оргалит ДВП здійснюється в режимі онлайн, тому ми приймаємо замовлення з будь-яких міст України. Оформити покупку можна самостійно: для цього досить додати товар в корзину і вказати контакти для зв'язку.

Якщо виникнуть будь-які складності - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Він відповість на будь-які питання, а при необхідності допоможе підібрати відповідні будматеріали і оформить покупку з доставкою по Львову та в будь-який регіон України. Консультація є безкоштовною, і ні до чого не зобов'язує.

Ціни на ДВП

Розмір Ціна Тип
2850Х2070Х3.0ММ від 316,71 грн/лист ДВП ламінована
2800Х2070Х2.5ММ від 219,78 грн/лист ДВП шліфована
2800Х2070Х3.0ММ від 233,10 грн/лист ДВП шліфована
2440X1220X2.5ММ від 84,50 грн/лист ДВП шліфована
2800Х2070Х2.5ММ від 219,78 грн/лист ДВП шліфована
2440X2100X3.2ММ від 156,51 грн/лист ДВП шліфована