Все для

меблевого
виробництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

ДВП

ДВП - будівельний матеріал, що виготовляється з деревних волокон і синтетичних полімерів з додаванням спеціальних добавок. Широко поширений в будівництві і промисловості. Також застосовується для виготовлення меблевих гарнітурів економ-класу. В першу чергу, тому що вартість листа ДВП набагато дешевше в порівнянні з натуральними матеріалами (деревно-стружкова плита теж коштує недорого, але вона призначена зовсім для інших завдань).

Яку купити деревоволокнисту плиту: види і застосування

Перед тим як купити деревоволокнисту плиту, необхідно визначитися з тим, яка саме вам потрібна. Адже вона має різну товщину, щільність і, відповідно, ціну.

Зокрема, за якістю пресування листові панелі ДВП бувають наступних видів:

  1. М'які. Мають мінімальну щільність - 100-350 кг/м3 і товщину до 25 мм. У зв'язку з низькою щільністю і високою пористістю застосовуються для ізоляційних робіт. Вважаються хорошою альтернативою гіпсокартонним листам і можуть застосовуватися для облицювання і створення перекриттів. Також ними утеплюють стіни і підлоги.

  2. Напівтверді. Мають щільність 400 кг/м3. У порівнянні з м'якими листами відрізняються більш ущільненою структурою. З них виготовляють перегородки та задні панелі меблевих гарнітурів.

  3. Тверді. Мають щільність 850 кг/м3 і відрізняються низькою пористістю. Використовуються для виготовлення ящиків, задніх стінок, щитових дверей меблів.

  4. Надтверді. Мають щільність 900-1100 кг/м3. Відрізняються гладкою лицьовою стороною, яка покривається лаком або фарбою. Також додатково обробляються пектолом, який підвищує міцність на 20%. Відрізняються широкою сферою застосування: з них формують перегородки, будують тимчасові споруди. Також ними покривають підлоги і використовують для різних робіт з оздоблення інтер'єру приміщення.

  5. Ізоляційні. Мають малу щільність - 250 кг/м3. Використовуються в місцях, де механічне навантаження є мінімальним.

  6. Оздоблювальні. Їх щільність становить до 250 кг/м3. Мають обмежену сферу застосування і використовуються виключно для оздоблення інтер'єру кімнат. Одна сторона листа зазвичай ламінується.

Також, перш ніж купити плиту ДВП у Львові, слід визначитися з маркуванням. Адже тільки м'які панелі діляться на 3 підвиди - М1, М2, М3. Зрозуміло, кожен з них має різні властивості. А тверді аналоги і зовсім діляться на 6 підвидів.

Крім того, листової ДВП відрізняється по товщині і ширині. І це теж треба враховувати.


Якісні листові панелі ДВП за доступною ціною

Якщо вирішите купити ДВП у Львові, може замовити їх в нашому інтернет-магазині. У каталозі зібрані різні панелі, що відрізняються по щільності, товщині, ширині та іншим характеристикам. Тут же зазначена актуальна ціна на ДВП плити. Це допоможе вам швидко зорієнтуватися і придбати відповідний варіант.

До речі, вартість оргалита в нашому інтернет-магазині цілком доступна, завдяки чому покупка будматеріалів обійдеться зовсім недорого. Можете поцікавитися, яка ціна на ДВП у Львові в інших компаніях, і переконатися в цьому особисто.

Продаж оргалит ДВП здійснюється в режимі онлайн, тому ми приймаємо замовлення з будь-яких міст України. Оформити покупку можна самостійно: для цього досить додати товар в корзину і вказати контакти для зв'язку.

Якщо виникнуть будь-які складності - проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Він відповість на будь-які питання, а при необхідності допоможе підібрати відповідні будматеріали і оформить покупку з доставкою в будь-який регіон України. Консультація є безкоштовною, і ні до чого не зобов'язує.

Ціни на ДВП

Розмір Ціна Тип
2850Х2070Х3.0ММ 316,71 грн/лист ДВП ламінована
2800Х2070Х2.5ММ 219,78 грн/лист ДВП шліфована
2800Х2070Х3.0ММ 233,10 грн/лист ДВП шліфована
2440X1220X2.5ММ 84,50 грн/лист ДВП шліфована
2800Х2070Х2.5ММ 219,78 грн/лист ДВП шліфована
2440X2100X3.2ММ 156,51 грн/лист ДВП шліфована