Все для

меблевого
виробництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

ДВП шліфоване

Шліфована ДВП - найбільш доступний за ціною, необлагорожений різновид деревоволокнистих плит з широкими можливостями застосування.

Характеристики та застосування шліфованої ДВП

Для виготовлення деревоволокнистих плит використовуються відходи деревообробного виробництва, тому собівартість матеріалу мінімальна, особливо шліфованої ДВП. Після пресування та сушіння плити з однорідної деревноволокнистої маси шліфуються з лицьового боку, інша сторона зазвичай не обробляється і має характерний сітчастий малюнок, але можливе й двостороннє шліфування. Також лицьова сторона твердих плит може покриватися шаром тонкодисперсної деревної маси, така шліфована ДВП маркується Т-С.

Тверда шліфована ДВП середньої щільності поєднує легку вагу з хорошими характеристиками міцності, стійкістю до деформацій, перепадів температури та вологості. М'яка володіє відмінними теплозвукоізоляційними характеристиками. Стандартна ДВП призначена для експлуатації в умовах нормальної вологості і розрахована на помірні навантаження, при дотриманні цих умов плити досить довговічні. До переваг шліфованої ДВП, виготовленої методом мокрого пресування, без додавання смол, відноситься також екологічна чистота, безпека для здоров'я. Навіть якщо ДВП містить смоли, рівень її емісії значно нижчий, ніж ДСП.

Можливості застосування шліфованої ДВП залежать від щільності, твердості, товщини листа. Бюджетний, простий в обробці матеріал можна купити для різних цілей:

Купити шліфовану ДВП

Магазин Арткон пропонує купити шліфовану ДВП українського виробництва. На складі у Львові в наявності шліфовані плити з необлагороженною поверхнею і плити Т-С. Доступні листи різних розмірів, товщиною від 2,5 до 6 мм, ціна прямо пропорційна площі і товщині.

Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку. Можливий самовивіз, кур'єрська доставка по Львову та області, доставка Новою Поштою по Україні.