м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

ХДФ (HDF)

Плита ХДФ (HDF) 2850х2070х4,0мм Pfleiderer
327,70 грн/лист

Панелі ХДФ - порівняно новий матеріал, який використовується в будівництві і виробництві меблів зовсім недавно. Абревіатура ХДФ запозичена від англійського HDF, що в перекладі означає «деревнолокниста плита високої щільності».

Основні властивості і переваги

ХДФ є покращений варіант ДВП, що перевершує свій прототип за всіма характеристиками. Досягається це за рахунок використання новітньої технології, при якій дрібні деревні волокна змішуються з незначною кількістю синтетичних полімерних смол і пресуються при досить високій температурі. Результатом пресування є високоекологічний матеріал, з максимально рівною поверхнею і однорідною структурою, без пустот і дефектів, які можуть зустрічатися в натуральній деревині. Головна відмінна риса матеріалу - його щільність, яка істотно перевершує щільність МДФ і варіюється в межах 850-1000 кг/куб.м. Саме ця особливість дозволяє зробити матеріал більш тонким. Товщина листа ХДФ може варіювати в межах 2-6 ​​мм (максимум 8 мм), тоді як товщина стандартного аркуша МДФ становить 6 мм.

Крім того, завдяки підвищеній щільності HDF-плита:

  • має підвищену міцність, твердість, стійкість до стирання;

  • зберігає стабільні розміри, не деформується;

  • відмінно витримує механічну обробку (без сколів і тріщин);

  • характеризується хорошою тепло- і звукоізоляцією;

  • має довгий термін служби.

Матеріал досить невибагливий в догляді, підтримувати його в хорошому стані зовсім нескладно.

При цьому вартість панелі HDF буде набагато менше, ніж натурального дерева. А це ще один вагомий аргумент на користь її покупки.

Види ХДФ та їх застосування

Випускаються плити ХДФ в 2 варіантах:

  1. Шліфовані. Спочатку нічим не обробляються, проходять додаткову процедуру шліфування з двох сторін, що дозволяє значно поліпшити естетичні та експлуатаційні характеристики. За зовнішнім виглядом нагадують МДФ, але відрізняються високою щільністю.

  2. Декоровані. З одного боку додатково покриваються лаком, можуть бути однотонними або імітувати текстуру дерева. Випускаються в широкій кольоровій гамі, тому здатні задовольнити потреби найвибагливіших покупців. Декоровані плити мають підвищену стійкість до негативного впливу навколишнього середовища.

Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і високим експлуатаційним характеристикам матеріал широко застосовується в самих різних сферах. Найчастіше його використовують при виробництві м'яких та корпусних меблів. З ХДФ виготовляють невидимі частини конструкцій - задні стінки, днища ящиків. Це дозволяє в значній мірі знизити ціну готових виробів. Застосовується HDF і в будівництві, при проведенні ремонтних робіт. Мінімальні відхилення в товщині роблять лист ХДФ (ДВП) відмінним варіантом для вирівнювання стін. За ними дуже легко приховати комунікацію, вентиляцію, а також різні дефекти, допущені при будівництві. Крім того, дані плити дуже часто використовують в якості основи під паркет або ламінат та для облаштування підвісних стель. Підходить даний матеріал і для виготовлення дверних полотен.

У автомобіле- і вагонобудуванні ХДФ застосовується для облицювання стін всередині вагонів, трамваїв. Крім того, з нього можуть виготовляти тару і упаковку для непродовольчих товарів. Також даний матеріал широко використовується при виготовленні виставкових і торгових стендів, картинних рам, інших декоративних елементів.


Переваги покупки в ARTKONE

Купити плиту ХДФ ви можете в інтернет-магазині ARTKONE. В каталозі є кілька варіантів даного матеріалу. Всі технічні характеристики вказані в описі. Ціна на ХДФ-панелі цілком демократична, тому купити її в необхідній кількості зможуть всі бажаючі, також в нашому інтернет-магазині великий вибір OSB плит. Продаж здійснюється не тільки по Львову, але і по всій Україні.

При необхідності ви можете звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть визначитися з якістю і необхідною кількістю потрібного матеріалу. Зв'язатися з менеджерами можна в будь-який час за вказаним на сайті номером телефону.