Все для

меблевого виробництва

і будівництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

МДФ

МДФ - деревноволокнисті плити, що мають середню щільність. Відрізняються екологічністю, оскільки в якості сполучної речовини тут використовується лігнін - природний матеріал, який входить до складу деревини. За своїми властивостями дуже близькі до натурального дерева, але коштують в рази дешевше. Саме завдяки цьому МДФ плита отримала широке поширення в будівництві і меблевій промисловості.

Основні переваги панелей МДФ

Популярність даного будматеріалу пояснюється тим, що він має цілий ряд відмінних достоїнств.

По-перше, як згадувалося вище, деревоволокнисті плити мають схожі характеристики з натуральним деревом. При цьому ціна на МДФ набагато нижче, що, звичайно ж, зіграло свою роль.

По-друге, даний матеріал характеризується відмінною стійкістю до вологи і механічних пошкоджень, зберігає форму при температурному впливі. Це робить його отличнім варіантом для виготовлення кухонних гарнітурів - адже він стійкий до впливу пари та не розбухає.

Крім того, панель МДФ стійка до впливу різних мікроорганізмів, що виключає імовірність появи грибка. Завдяки цьому виконані з неї меблі є гігієнічними і абсолютно безпечними.

Також МДФ панелі відрізняються:

Крім цього вони дуже прості в обробці, легко фарбуються, ламінуются і мають прекрасні теплоізоляційні властивості. Завдяки такому списку переваг МДФ плити набули широкого поширення. Зокрема, вони застосовуються для виготовлення:

Крім того, їх використовують в будівельній сфері - в тому числі для обробки стінових панелей і стель.


Основні види МДФ плит: що вибрати?

Які сьогодні можна купити МДФ в Україні? На вибір пропонується 3 варіанти плит:

  1. Ламіновані спеціальною плівкою, яка може бути різного кольору або імітувати будь-які матеріали (дерево, камінь). Характеризуються стійкістю до пошкоджень і стійкістю до забруднення. Є найдешевшими.

  2. Шпоновані тонким зрізом натурального дерева різних порід. Вважаються найбільш дорогим варіантом.

  3. Пофарбовані спеціальними фарбами стійкими до зовнішнього впливу. У підсумку виходять глянцеві плити, широко поширені в меблевій промисловості. Має середню вартість (дорожче ламінованих і дешевше шпонованих аналогів).

Також існують панелі, які не мають декоративного покриття. Як правило, вони використовуються при виробництві меблів економ-класу.

Широкий асортимент панелей МДФ в Artkone

Плануєте купити МДФ панель у Львові? Тоді вивчайте каталог і вибирайте відповідні матеріали. В каталозі зібрана різна продукція, що відрізняється за габаритами, характеристиками, тому вибрати завжди буде з чого. Вся необхідна інформація (фото, властивості, ціна за лист МДФ) вказана тут же - це допоможе швидше зорієнтуватися і прийняти остаточне рішення.

Замовляти будматеріали можна з будь-якого міста України, оскільки продаж здійснюється нами по всій країні. При необхідності завжди можна проконсультуватися з менеджером по телефону - наприклад, якщо хочете задати питання або уточнити, чи є в наявності панелі МДФ певного сорту.

Ціни на МДФ

Розмір Ціна Вага
2800X2070Х22ММ 1.380,00 грн/лист 100 кг
2800X2070Х5ММ 372,00 грн/лист 25 кг
2800X2070Х6ММ 488,24 грн/лист 30 кг
2800X2070Х8ММ 618,00 грн/лист 36 кг
2800X2070Х16ММ 948,00 грн/лист 73 кг
2800X2070Х10ММ 741,38 грн/лист 45 кг