м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Фрези

Фрези по дереву - основний робочий орган ручних і промислових деревообробних інструментів. Існують фрези для верстата, ручного фрезера, дрелі. Їх конструктивна різноманітність дозволяє виконувати різні операції, які відносяться до фрезерування обробки площин і кромок, декорування, врізання в дерев'яні деталі петель і фурнітури.

Що це таке

Фрези по дереву - один з різновидів інструментів для фрезерування, тобто ріжучої обробки. Її специфіка в тому, що фреза здійснює обертальні рухи, а заготовка, яка обробляється з її допомогою - поступальні. Існує безліч різновидів фрез для дерева з різним конструктивним виконанням, але будь-яка фреза складається з хвостовика і ріжучих елементів (зубців, лез), кількість і форма яких варіюється. Хвостовик - це вісь, елемент, який вставляється в цанговий затиск верстата, фрезера, патрон дрелі. Від діаметра хвостовика і його довжини залежить посадковий розмір фрези. Велике значення мають також робочі розміри.Часто фрези одного типу, але з різними робочими розмірами об'єднуються в набір. Також продаються набори фігурних фрез по дереву, у кожної свій профіль.

Фрези виготовляються зі сплавів металів високої міцності і для додаткового зміцнення піддаються термообробці. Термін служби лез підвищується за рахунок нанесення зносостійких покриттів.

Різновиди і призначення фрез по дереву

Фрези по дереву можуть бути:

  • монолітними та збірними, останні поділяються на моделі з напаяними та змінними лезами (фрезерні головки);
  • з твердосплавними лезами, для обробки твердих порід деревини, і з швидкорізальними, для дерева м'яких порід;
  • з вертикально-орієнтованим, похилим і спіральним положенням лез. Похилі і спіральні леза забезпечують більш якісну, чисту обробку без сколів, а вертикальні рубають матеріал;
  • кромочними, пазовими, комбінованими.

Кромочні фрези по дереву призначені для обробки та декорування країв заготовки з дерева. Бувають прямими, конусними, профільними. Калювальні використовуються для заокруглення країв, фальцеві для вибірки чверті. Фігурні фрези по дереву ще називають багатопрофільними, вони дозволяють створювати кромки складної конфігурації, виконувати декорування. Пазові (заглибні) фрези для ручного фрезера або верстата призначені для вибірки пазів, переважно прямокутних, свердління глухих отворів. Галтельні дозволяють отримати паз з округленою внутрішньою частиною, фасонні призначені для створення орнаментів. У комбінованих фрезах по дереву об'єднані пазові і шипуваті ріжучі елементи. Вони підходять для виконання широкого кола завдань, в тому числі зрощування брусків в меблевий щит. Деякі моделі комплектуються невеликим підшипником, який упирається в край заготовки і забезпечує правильний напрямок руху. Такі фрези рекомендується використовувати для високоточних робіт.

Купити фрези по дереву

Будівельний гіпермаркет Арткон пропонує десятки моделей фрез по дереву різного типу і розміру. В основному, це фрези бренду Атака. Продукція одного з найстаріших виробників витратних матеріалів поєднує високу якість із доступними цінами, довговічна, зручна в роботі, сумісна з широким колом інструментів. Можна підібрати фрези для ручного фрезера, дрелі, верстата, купити як окрему фрезу, так і набір.

Є можливість самовивозу зі складу у Львові, доставка по місту, області, а також в будь-яке місто України. Також у нас великий вибір розсувних систем для шафів купе.