м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Свердла по бетону

Свердла по бетону - це ріжучий інструмент, який може використовуватися з дрилем або перфоратором. Форма наконечника і наявність високоміцної напайки дозволяють обробляти матеріали підвищеної твердості.

Застосування

Купити свердла по бетону варто, якщо необхідно проробляти отвори в твердих абразивних матеріалах, в тому числі неоднорідну структуру (армованих, зі щебенем):

Такі можливості застосування обумовлені тим, що робочий кут наконечника свердла по бетону тупий, приблизно 110-130 °. Задня кромка заточується під кутом приблизно 60 ° до осі і утворює рівну площину, що не округляється, як в свердлах по металу. При свердлінні твердих матеріалів ріжучий інструмент долає значний опір, тому сильно нагрівається. Вирішити цю проблему дозволяє побідитові напайку. Сплав переможе:

Залежно від довжини і діаметру свердло по бетону може використовуватися для:

Різновиди

Перш за все, виділяють 2 великі групи ріжучих інструментів по бетону - свердла для дрилі і бури для перфоратора. Розрізняються вони формою хвостової частини, у свердла він циліндричний або шестигранний, гладкий, у бура має жолобки, пази. Розрізняються свердла по бетону також довжиною і діаметром. Бури поділяються на:

Форма спіралі свердла різниться у різних виробників. У свердлах Stayer, Зубр вона П-образна, в інструменті Uragan - U-образна, а Bosch виготовляє четирехспіральний інструмент для прискореного відведення пилу і крихти. Свердла по бетону бувають не тільки спіралевіднимі, але і корончата, вони дозволяють проробляти отвори великого діаметру. Залежно від матеріалу ріжучої кромки вони діляться на:

Ціни на свердла по бетону

Ціна інструмента залежить від бренду, матеріалу наконечника, розмірів.

Розмір (діаметр / довжина), мм Ціна, грн
5х85від 7
6х100від 7,5
8х110від 8
10х110від 9,8
12х200від 18

Купити свердла по бетону у Львові

Будівельний гіпермаркет Artkone пропонує купити свердла по бетону бренду WERK. Продукція цієї китайської компанії відрізняється гарною якістю при доступній ціні. Можна підібрати свердло по бетону потрібної довжини і діаметру, купити одне свердло або замовити набір.

Оформити замовлення можна на сайті, приймаються різні форми оплати. Можна самостійно забрати інструмент зі складу магазину на Грунтовий або замовити доставку по Львову до під'їзду. Для великих партій товару можлива доставка по всій Україні «Новою поштою».