Все для

меблевого
виробництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

Свердла по металлу

Для роботи дрелей необхідні витратні матеріали - свердла по металу. Для роботи по металу в основному використовують спіральні (гвинтові) свердла високої міцності. Таке свердло по металу являє собою циліндричний стержень з гвинтовими канавками для відведення стружки на бічній поверхні і з двома ріжучими крайками на кінці. Краї сходяться під тупим кутом.

Особливості свердел по металу

Свердло по металу піддається значним навантаженням, особливо якщо потрібно просвердлити отвір в товстому листі металу з великою твердістю. При роботі з твердосплавними матеріалами свердло нагрівається, через перегрів різець тупиться. Щоб уникнути цього, використовують швидкорізальну інструментальну сталь (зарубіжне маркування HSS), стійку до перегріву. Свердла з неї зберігають твердість при нагріванні до 500-600°, а деякі легуючі добавки забезпечують працездатність в діапазоні до 1000°. «Червоностійкість» сталі забезпечується добавками вольфраму, молібдену, кобальту, ванадію.

Свердла по металу розрізняються:

Купити свердла по металу

Арткон пропонує купити свердла по металу Бригадир Standart. При доступній ціні вони мають ряд переваг:

В інтернет-магазині можна купити свердло діаметром від 3,8 до 16 мм, підібрати модель для вирішення будь-яких завдань. Жителі Львова можуть заощадити на послугах доставки, забравши замовлений товар в нашому офісі. Для великої партії товару можна замовити кур'єрську доставку по Львову та області. Жителі інших міст України також можуть купити в нашому магазині свердла та інші витратні матеріали, інструмент, скориставшись доставкою Новою поштою.