м.Львів
вул.Грунтова ,1
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
0
0,00 грн

Cтяжка деталей

Ціни на стяжку деталей


Стяжка деталей

Ціна

од

Стяжка деталей от 1 до 2м 110,00 грн шт
Стяжка деталей от 2м.кв 170,00 грн шт
Стяжка до 1 м.кв 55,00 грн шт

Стяжка (зшивання) листових матеріалів застосовується для виготовлення деталей, товщина яких перевищує товщину вихідного матеріалу. Для цього листи прикладаються один до одного площинами, склеюються, часто додатково зшиваються за допомогою механічного кріплення (шкантів, шурупів) і сильно притискаються.

Навіщо потрібна стяжка?

Фанера, ДСП і інші листові (плитні) матеріали випускаються різної товщини, так що для будь-яких цілей можна підібрати оптимальну. Але можуть виникнути різні ситуації:

 • плит (листів) потрібної товщини немає в наявності;
 • товщина деталі перевищує максимальну стандартну товщину матеріалу;
 • потрібно виготовити ряд деталей певної товщини і ще кілька подвійної товщини, причому їх загальна площа значно менша площі цілого листа, будуть залишатися відходи. Тому рентабельніше розділити лист на частини, з однієї вирізати деталі меншої товщини, а з залишку виготовити потовщені методом зшивання виробів.

Методи стяжки

Зшити плити ДСП можна різними способами, вибір залежить від конфігурації і призначення готової деталі.

1 варіант

Береться 2 шматки, ширина і довжина яких повинна на 2 см перевищувати відповідні габарити готової деталі, тобто з кожного боку робиться припуск по сантиметру. Якщо буде видно обидві площини готового виробу, виконується потаємне з'єднання на шканти.

 1. Робиться точна розмітка і в обох плитах висверлюють наскрізні отвори.
 2. Їх промащують контактним клеєм, в отвори на нижній забивають меблеві шканти.
 3. Покривають клеєм обидві площини,які з’єднуються, насаджують верхній шар отворами на шканти, пристукують, щоб поверхні впритул зійшлися.
 4. Поміщають цей «бутерброд» під прес або затискають в струбцини.

Діяти потрібно досить швидко, щоб клей не встиг засохнути до з'єднання заготовок.

Якщо готова деталь буде проглядатися тільки з одного боку, шканти не потрібні, плити просто склеюються і стягуються шурупами, які угвинчують «з вивороту». Струбцини в цьому випадку не використовують, наскрізне кріплення досить надійно притискає шари один до одного. В обох випадках склеєні листи витримують 12 годин. Коли клей повністю схопиться, залишені з усіх боків припуски обрізаються на верстаті, кромки виходять ідеально рівні.

2 варіант

З'єднання також здійснюється на клей із застосуванням шкантів або саморізів, але розмір заготовок в точності відповідає розмірам готового виробу. Цей спосіб простіший та швидший, оскільки не потрібно вирівнювання на заключному етапі. Але потрібно, щоб обидві заготовки були абсолютно однаковими і з рівними краями, інакше похибки будуть кидатися в очі.

3 варіант

До цього способу вдаються, якщо готова деталь повинна складатися з елементів різної товщини. Припустимо, потрібно отримати деталь розмірами 600*300 мм з посиленими (потовщеними) краями, а ділянка площею в центрі 500*200 повинна бути одинарної товщини. В цьому випадку вирізають 1 заготовку 620*320 і по 2 закладних розмірами 620*60 і 200*60.

Закладні кріпляться по периметру, спочатку довгі, між ними короткі, здійснюється з'єднання на клей і шурупи, виріб після стяжки витримують 12 годин і вирівнюють торці.

Переваги співпраці з Artkone

Стяжка листових матеріалів від будівельного гіпермаркету Арткон це:

 • виконання робіт досвідченими акуратними співробітниками;
 • продуманий вибір клею;
 • висока якість торцювання;
 • можливість стяжки листів великого розміру;
 • виконання замовлень в чітко обумовлені терміни;
 • прийнятні ціни;
 • можливість доставки заготовок по всій Україні.

Телефонуйте для оформлення замовлення та уточнення деталей!