Все для

меблевого
виробництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

Свердління

Щоб виготовити з ДСП якісні деталі майбутніх меблів, потрібно виконати ряд операцій. Найважливіша після порізки (розкрою) операція - це свердління отворів. Під свердлінням (присадкою) мають на увазі пророблення циліндричних отворів із застосуванням свердел різної конфігурації.

Навіщо і які отвори висвердлюють в ДСП

У ДСП свердлять отвори під кріплення, за допомогою якого деталі з'єднують між собою, і під установку фурнітури (петель, замків). Отвори бувають:

 • різного діаметру - під конфірмат, саморіз, дюбель, шканти, ексцентрик, мініфікс, петлі та іншу фурнітуру;
 • глухі та наскрізні;
 • в пласті і в торці.

Специфіка свердління ДСП

ДСП - матеріал малоеластичний, крихкий, тому при свердлінні побутовими інструментами велика ймовірність утворення відколів. Особливу складність представляє обробка ЛДСП, щоб уникнути відшарування ламінації необхідно використовувати свердло з дуже гострою ріжучої частиною. Для отримання якісних заготовок і подальшого успішного складання меблів важливі такі моменти:

 • відсутність відколів на вході і виході;
 • чистий різ всередині (гладкі стінки отвору);
 • відповідність діаметра та глибини присадочного отвору параметрам кріплення або фурнітури;
 • свердління строго перпендикулярно площині поверхні пласта або торця (за винятком отворів, які проробляються під кутом 45 °, їх можна висвердлювати виключно на верстаті);
 • правильне розташування отворів (важливо виконати точну розмітку і не допустити зміщення плити або свердла в процесі обробки).

Всі ці завдання можна вирішити, використовуючи спеціальний свердлильно-присадочний верстат з великим набором свердел різного діаметра та конфігурації, з високоякісними різцями. Таке обладнання гарантує ідеальну якість свердління без сколів, чистоту внутрішньої поверхні, високу точність розмітки і дотримання заданих розмірів. Похибка не перевищує 0,1 мм для діаметра і 0,5 мм для лінійних розмірів. Можна свердлити кілька отворів одночасно по карті присадки (креслення). Спеціальні свердла дозволяють за один раз висвердлювати отвори складної форми під конфірмати (з розширенням під шийку і зенковкой під капелюшок). Можливе також свердління під кутом.

Переваги співпраці з Artkone

Будівельний гіпермаркет Artkone не тільки пропонує широкий асортимент плитних матеріалів, а й надає послуги їх обробки - порізки, свердління, стяжки і кромкування. Свердління здійснюється на високоточному і високопродуктивному свердлильно-присадочному верстаті. Роботи виконують досвідчені співробітники, які безпомилково підбирають потрібні для конкретних завдань свердла, правильно виконують настройки верстата. Ми гарантуємо:

 • бездоганну якість присадки та подальшого складання;
 • високу швидкість виконання робіт;
 • точну відповідність результату мапі присадки.

Пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості послуг. Виконуємо як невеликі, так і об'ємні замовлення. Працюємо з ДСП, придбаному в нашому магазині, і з матеріалом замовника. Склад гіпермаркету та місце обробки матеріалів знаходяться у Львові, але за бажанням замовника ми організуємо доставку в будь-яке місто України.

Телефонуйте нам, щоб задати будь-які питання та замовити послугу свердління.