Все для

меблевого
виробництва

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб-Нд: вихідний
м.Львів
вул.Грунтова ,1
0
0,00 грн

Порізка ДСП

Порізка ДСП, ДВП, ХДФ, ОСБ, Фанери - оперативно, якісно та своєчасно


Перелік робіт
од. вим.Ціна
Порізка ДСП шліф.М.П2,70 грн
Порізка  ЛДСПМ.П3,10 грн
Порізка Фанери 4-9,5ммМ.П2,10 грн
Порізка Фанери 10-15ммМ.П2,60 грн
Порізка Фанери 15-32ммМ.П3,10 грн
Порізка Фанери 33-40ммМ.П4,30 грн
Порізка ДВП 2,5-6,0ммМ.П1,80 грн
Порізка ХДФ 4,0-5,0ммМ.П2,30 грн
Порізка ОСБ 6,0-10ммМ.П2,10 грн
Порізка ОСБ 10-15ммМ.П2,50 грн
Порізка ОСБ 15-25ммМ.П3,10 грн
Порізка МДФ 6-10ммМ.П2.70 грн
Порізка МДФ 12-19ммМ.П4.10 грн
Порізка МДФ 22-28ммМ.П5.30 грн
Порізка МДФ 30-38ммМ.П7.90 грн
Порізка СтільницьМ.П10.00 грнВ будівельному гіпермаркеті Artkone ви можете замовити виготовлення різних деталей для меблів. Ми надаємо цілий ряд послуг, але найбільшим попитом користується порізка ДСП.

Робота здійснюється на сучасних верстатах на основі програмного забезпечення. Це дозволяє гарантувати клієнтові, що будь-які будматеріали будуть розпилені точно за вказаними параметрами. І заодно - за прийнятною ціною.

Порізка ДСП

При виготовленні меблів широко використовуються деревинно-стружкові плити. Зрозуміло, стандартні габарити не підходять, в зв'язку з чим виконується розпил ДСП.

З цього будівельного матеріалу виробляють різні меблеві гарнітури:

 • шафи купе;

 • меблеві стінки;

 • корпуси для гарнітурів і т.п.

Також дана послуга широко використовується при внутрішній обробці приміщень. Адже з деревинно-стружкових плит виготовляються двері, підвіконня та інші конструкції.

Активно використовується порізка ДСП і в будівництві. В даному випадку виготовляють перегородки або вирівнюють настили під ламіновані підлоги. А на дачі розпилювання ДСП знадобиться для побудови невеликого літнього будиночка або затишної альтанки.

Вартість послуги розраховується в залежності від поставленого завдання. Адже процедура виконується різними способами. Це може бути:

 • зріз під кутом 45 °;

 • складний паз;

 • вибірка чверті тощо.

У нас ця послуга коштує недорого. Актуальні ціни за 1 м. кв. вказані на цій сторінці.

Також в гіпермаркеті Artkone ви можете замовити розпил ЛДСП. Вартість буде трохи вищою, але незначно. Кромування ЛДСП виконується за тим же алгоритмом, тому ви гарантовано отримаєте якісні деталі.

Порізка МДФ

Не менш популярним будматеріалом є МДФ. Він теж отримав широку популярність в будівництві та меблевій промисловості. Матеріал відрізняється прекрасними властивостями та довговічністю, тому з нього виходять якісні меблеві гарнітури.

Порізка МДФ використовується не тільки для виготовлення шаф-купе. Адже цей матеріал використовується і для обшивки стін. Незалежно від завдання в Artkone можна виготовити будь-які деталі необхідних розмірів.

Розкрій фанери

Хоч даний будматеріал тонкий, він теж використовується в меблевій промисловості. Наприклад, з нього виготовляється задня стінка в різних меблевих гарнітурах.

У будівництві розкрій фанери використовується для створення 2- або 3-шарового паркету. Хоча не тільки, адже даний матеріал підходить для різних завдань.

Як правило, розпил фанери коштує дешевше, ніж ДВП або ДСП. Хоча це залежить від товщини будівельного матеріалу. Якщо взяти товсту фанеру (40 мм), то тут ціна буде вищою за середню.

Порізка стільниці

Також у нас можна замовити порізку стільниці. Даний будматеріал має свої особливості, що істотно ускладнює завдання. Тому вартість його розпилу трохи вища в порівнянні з ДВП, ДСП або фанерою.

З іншого боку стільниця використовується не часто. В основному їх виготовляють для кухонь, іноді - для ванних. Габарити даного матеріалу теж невеликі, тому загальна сума вийде помірною.

Переваги співпраці з Artkone

Також в будівельному гіпермаркеті Artkone надають такі послуги:

 • порізка ДВП;

 • розкрій ДСП;

 • розпил ОСБ;

 • порізка ХДФ.

Знаходимося ми у Львові, але є варіант доставки готових (нарізаних) будматеріалів в будь-яке місто України.

Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

 1. Бездоганну якість. Розпил ДСП без сколів і тріщин - це звичайна справа. По-іншому ми не працюємо. Під час різання за верстатом стоїть досвідчений майстер. Він стежить за роботою і контролює якість розпилу будматеріалу.

 2. Оперативність. Порізка ОСБ та інших матеріалів виконується в обумовлені сроки. Адже ми суворо дотримуємося термінів виготовлення.

 3. Гарантію. Порізка здійснюється на професійних верстатах, запрограмованих на конкретне завдання, тому будь-які дефекти виключені. Ви гарантовано отримаєте якісні деталі потрібної геометрії.

Загалом, якщо потрібна якісна порізка ДСП у Львові (або будь-якого іншого матеріалу) - звертайтеся в Artkone! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами у зручний час.